• Dojazdy i świetlica

• Rodzice uczniów dojeżdżających zobowiązani są do wypełnienia deklaracji

Deklarację nalezy dostarczyć do sekretariatu do 02.09.2022 r.

Rodzice uczniów korzystających ze świetlicy zobowiązani są do wypełnienia zgłoszenia

Zgłoszenie należy dostarczyć do sekretariatu do 14 września.

• Wpłaty za obiady w miesiącu wrześniu należy wpłacać na konto:

Szkoły Podstawowej Nr 1

w Złocieńcu

Treść wpłaty: Obiad za m-c wrzesień - imię i nazwisko dziecka

we wrześniu:

obiady będą wydawane od 12 września

1/2 obiadu - 37,50 zł

cały obiad - 75,00 zł

Opłat za obiady za miesiąc wrzesień 2022 roku należy dokonać do 8 września 2022 roku.  Prosimy wpłacać dokładnie taką kwotę jaka jest podana.

Rodzic dziecka korzystającego z obiadów,  w przypadku rezygnacji z obiadów lub utrudnień z zachowaniem terminu płatności , zobowiązany jest niezwłocznie zgłosić ww. fakt w sekretariacie szkoły.

W przypadku nieobecności dziecka spowodowanej wyjazdem na wycieczkę, zawody rodzic zobowiązany jest najpóźniej dzień wcześniej zgłosić ten fakt do księgowości (943671599),  celem wycofania obiadu w danym dniu.

Dziecko, którego rodzic  nie poinformuje o rezygnacji z obiadów lub utrudnieniach  z zachowaniem terminu płatności, będzie traktowane jako nadal korzystające z obiadów.

Rodzic dziecka będzie musiał uiścić opłatę za obiady.

Numer kontaktowy 943671599

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 odbędzie się 1 września.

9.00 - klasy IV-VIII - euroboisko

10.30 - klasy I-III - boisko przy ul. Chopina 10

Msza św. z okazji rozpoczęcia roku szkolnego odbędzie się 4 września o godzinie 11.30 w kościele p.w. św. Jadwigi Królowej w Złocieńcu.